Sáček se ZIPem a plochým dnem

Papírový sáček s plochým dnem je spolehlivým a bezpečným obalem pro balení různých produktů. Sáček zajišťuje vynikající bariérové ​​vlastnosti proti vlhkosti a kyslíku, což z něj činí vhodnou možnost balení pro širokou škálu produktů, kde je kladen důraz na čerstvost a trvanlivost. 

Kombinace folií BOPA a CPP zajišťuje vynikající bariérové ​​vlastnosti proti vlhkosti a kyslíku a plně nahrazují hliníkovou vrstvu. Tím vznikají nižší emise CO2 při výrobě  a likvidaci.

Vzhledem k opětovně uzavíratelnému ZIPu pomáhá udržet svěžest produktu. Sáček je potřeba nad ZIP uzávěrem svařit. Konečný uživatel jistě ocení zářezy pro odtržení a snadné otevření sáčku.

Sáček splňuje zákonné požadavky pro styk s potravinami dle nařízení EU.

Volba právě padla na tyto sáčky, které splňují vysoké požadavky pro obal na krmné směsi. Sáčky jsme dlouhodobě testovali pro náš účel, aby měly velmi dobrou stabilitu i po otevření. Sáček v němž je krmná směs pro papoušky je i po otevření stabilní a dobře stojí na poličce či jiném místě. Navíc nemusíte krmnou směs přesypávat do jiných stabilních nádob. Sáčky mají ZIP, který právě zajišťuje opětovné zavření a otevření bez poškození.

Krmné směsi pro papoušky v menších baleních (1 kg a 4 kg) jsou plněna právě do těchto sáčků. Po naplnění je sáček zavařen a ochráněn tak proti nežádoucímu otevření, třeba při přepravě ale také je ochráněn proti průniku nečistot.