Saranče dospělý - Balení: 100 ks


Cena
476,30 Kč s DPH

Výrobce
KADMARO

Kód produktu
P00311-2

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Na objednávku - Produkt je pouze na objednávku.
ks

Dospělý jedinec. Ve většině případech nedojde k okamžitému zkrmení všech zakoupených sarančat.Níže najdete pár základních zásad v jakých podmínkách sarančata chovat, aby Vám vydržely co nejdéle:

  1. Krabička, ve které jste od nás sarančata obdrželi, slouží pouze pro dočasné umístění sarančat během jejich přepravy. Pokud sarančata nezkrmíte v den, kdy jste si je od nás zakoupili, doporučujeme je přemístit do většího boxu s dostatečným větráním. Větrací otvory zajistí dostatečnou cirkulaci vzduchu, tzn. sniží se i riziko zapaření a následný úhyn sarančat (vysoká vlhkost sarančata zabíjí).
  2. Zajistěte sarančatům přísun potravy, bez potravy může docházet k vysokým úhynům ( pojdou hlady, popř. se začnou navzájem požírat). Stačí kousek zelí, pampelišky popř. můžete přidat i seno nebo ovesné vločky. V případě čerstvé zeleniny podávejte raději častěji menší množství, aby se box nezapařil.
  3. Nevystavujte sarančata nízkým teplotám, ideální je pro ně pokojová teplota. Zajistíte-li jim dostatek světla a tepla prodloužíte jejich život4. Sarančatům do nádoby/boxu umístěte nějaké větvičky, popř. proložku od vajíček, rozšíříte jim tím využitelný prostor a mají se kde schovat.

Parametry

Balení 1 ks, 100 ks