Nuova Fattoria

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE:
90% STRAVITELNOST

Granule pro psy NUOVA FATTORIA jsou vyráběny odlišným způsobem výroby. 

web fatorka koule.png

Na extrudovanou kukuřično rýžovou kuličku se za pokojové teploty nanáší 

živočišné moučky a živočišný tuk. To zajišťuje vysokou metabolickou energii a vysokou stravitelnost (90%).

Krmivo neobsahuje žádné rostlinné oleje a respektuje psa jako masožravce. Minimalizuje nebezpečí torze žaludku zejména proto, že v trávicím traktu dále nebobtná.

Topstein Crunchies  

NAŠE SUROVINY

Kukuřice, základní složka krmiva, je velmi cenná surovina bohatá na škrob a uhlohydráty. Obsahuje komplex vitaminů B a vitamín "A". Velký obsah minerálů (sodík, draslík, vápník, fosfor a hořčík), přičemž jeho obsah je extrémně nízký.
Masová moučka s vysokým obsahem bílkovin a s minimálním obsahem tuku. Neobsahuje vedlejší produkty, jako jsou kůže, kosti, vnitřnosti apod. Maso se používá v moučce pro lepší míchání produktu.
Vepřové sádlo je jemné a plné chuti. Jeho nejdůležitějšími vlastnostmi jsou VYSOKÁ CHUTNOST A ENERGIE. Chutnost je velmi důležitá v potravinách pro psy, což je klíčem, kterým náš čtyřnohý přítel vybírá své jídlo. Vysoká stravitelnost je pro sportovní a lovecké psy nesmírně důležitá, jelikož je příjmem velkého množství energie: krmivo dosahuje 4,850 kcal / kg.
Vitamíny jsou pro psy životně důležité. Mají energetickou funkci a rovněž slouží jako antioxidant, který hraje významnou roli v růstu jedince, zdraví kostí či zubů. Je velice potřebný pro správné fungování nervového a imunitního systému.